top of page

Naujienos

Search

Kaip padėti vaikuifilmo kūrėjas wittyframes.com


Šiuolaikinėje psichologijoje yra daug įvairių metodų, kurie padeda vaikams įveikti baimę. Vienas kūrybiškas būdas yra naudoti vaiko piešinius ir sukurti vaizdo įrašą. Ši metodika skatina vaikus išreikšti savo jausmus per meną ir tuo pačiu skatina jų vaizduotę bei savirefleksiją.

Kai vaikas susiduria su baimėmis, ypač jei jos susijusios su nemaloniomis situacijomis ar įvykiais, vaiko piešiniai gali tapti puikiu būdu išreikšti ir suvokti šias emocijas. Vaiko nupiešti personažai ir scenos gali atspindėti jo vidinį pasaulį, leidžiant suvokti ir apmąstyti, kas jį gąsdina ar neramina.

Sukurdami filmuką iš vaiko piešinių, mes suteikiame jam galimybę pamatyti savo jausmus vizualiai, iš šalies. Tai ne tik skatina vaizduotę, bet ir padeda vaikui peržiūrėti ir pergyventi savo emocijas, kaip peržiūrint filmą. Taip pat, ši veikla gali būti bendra veikla su tėvais ar terapeutu, kuris skatina atvirumą ir diskusiją apie vaiko jausmus.

Svarbiausia yra kurti saugią ir atvirą erdvę, kurioje vaikas jaustųsi patogiai dalindamasis savo vaizdiniais ir emocijomis. Kiekvienas vaikas unikalus, todėl šis metodas gali būti pritaikytas atsižvelgiant į jo individualias poreikius ir charakteristikas. Tai puikus būdas skatinti vaiko emocinę raidą ir padėti jam įveikti iškilusias baimės.


57 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page