Naujienos

Search

Pasaka...

Updated: Feb 26

Pasaka... Mes visi žinome šitą žodį iš vaikystės. O ką mes dabar galime išgirsti pasakoje? Pasaka – yra mūsų gyvenimo metafora. Mes skaitome pasaką ir ieškome savęs ir savo atsakymų. Apie kokius pavojus mus perspėja, kokius sprendimus galima atrasti? Apie tai ir ne tik galime sužinoti per pasaką, atrasti savo vietą, kur esame užstrigę.

Kveičiu praleisti prasmingą vakarą su pasaka „Mergaitė su degtukais“. Pagalvosime apie tai, ko iš tikrųjų norėjo mergaitė su degtukais? Kokią klaidą padarė, kokia išeitis galėjo būti? Mes visi turime savo svajones, bet turime ir gyvenimo duotybę: aplinką, situaciją, ir kartais atrodo, kad nieko negaliu pakeisti. Ar iš tikrųjų negaliu? O ką galiu? Mes visi turime savo lobį, savo turtą. Ar mes žinome tai, ar mes vertiname tai? Savo talentus, savybes, jausmus? Deja, nevisada. Ir tai vyksta dažniau nei patys sugebame pastebėti. Kaip mes tuo pasinaudojame? Gal kaip ta mergaitė veltui deginame degtukus? Atpažinsime savo degtukus, savo sutuacijas, ieškosime atsakymų ir klausimų sau.Balandžio 29 d. 17.00 – 19.00 val.

Kaina: 12 euro.

Registracija telefonu: 862655668

Susitikimas vyksta rusų/lietuvų kalba

Susitikimas vyksta 2 val. nuo 17 iki 19 val.

Susutikimus veda Natalja Kovalcova.Apie mane

Mano vardas Natalja. Mano profesinė veikla – egzistencinė psichoterapija. Aš vertinu tikrumą, atvirumą, asmenines ribas. Aš tikiu, kad žmogus atsiskleidžia tada, kai yra santykyje, kuriame jaučiasi priimamas. Žmogus randa save, kai įvyksta tikras susitikimas. Svarbiausia man – žmogus, žmogus su savo vertybėmis, su savo baimėmis, įsitikinimais, galimybėmis, ribomis, prieštaravimais. Kiekvienas žmogus – unikalus, su savo vidinui pasauliu. Aš neturiu teisės laužyti šito pasaulio, aš galiu tiesiog būti šalia, ir padėti atverti žmogaus gelmę. Mano tikslas – padėti pamatyti kitaip tai, kas buvo įprasta, įžvelgti kraštatinumus, atskirti kliūtis, kurias sukuria pats žmogus, ir duotybę, kurią reikia priimti, išgirsti ir pasitikėti vidiniu balsu, atrasti ryšį su savo Esybe, atrasti prasmes.

65 views
seimos menas