top of page

Apie mane

Danuta Belkevič

Psichologo konsultacijos Vilniuje, psichologas Vilniuje, Vaikų psichologas Vilniuje, psichologas internetu, kontaktai, Šeimos menas kontaktai

Jeigu skaitote šį tekstą, tikėtina, kad Jūsų gyvenime vyksta kažkas tokio, su kuo sunku susidoroti. Galbūt ieškote atsakymų į klausimus, kurie neduoda Jums ramybės, arba negalite suvaldyti savo emocijų. Aš esu psichologė ir dirbu, kad suteikčiau Jums pagalbą. Man labai svarbu, kad mūsų susitikimai vyktų saugioje bei draugiškoje atmosferoje, kuri suteiks Jums galimybę tinkamai išreikšti savo jausmus ir poreikius. Terapija yra bendras kliento ir terapeuto darbas. Tam, kad pamatytumėte rezultatus, reikia Jūsų noro atlikti šį darbą. Atsižvelgiant į tai, kad nėra universalių sprendimų, kurie tiktų visiems vienodai, su kiekvienu klientu dirbu individualiai ir siekiu užtikrinti paslaugų teikimo profesionalumą.

 

Kelias, kurį teks atlikti terapijos metu, nėra lengvas, tačiau aš būsiu Jūsų atrama, kai Jums reikės pažvelgti į savo vidinį pasaulį, būsiu Jūsų ramsčiu, kai norėsite pažiūrėti tiesai į akis, ir patikimiausiu sąjungininku, kai trokšite išreikšti savo jausmus. Gyvenime yra akimirkų, kai žmogus susiduria su skausmu, ne fiziniu, tačiau emociniu bei negali susidoroti su juo vienatvėje – tokiu atveju aš būsiu Jūsų atspara.

 

Iki pasimatymo.

0H5A6260-kopia.jpg
bottom of page