top of page

Paslaugos

01.

Psichologinis konsultavimas yra trumpalaikis, trunka nuo vienos iki kelių sesijų, skirtas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei jaunimui. Klientas kreipiasi su konkrečia problema. Tai gali būti nerimas, augantis nepasitenkinimas kasdieniniame gyvenime, sunkumai priimant svarbius sprendimus ar pakeitimus. Dažnai priežastys nėra akivaizdžios,  atsiranda nepasitenkinimas susijęs su mėgstamamu darbu ar santykiuose. Norint geriau suprasti ir greičiau išspręsti tokių būsenų priežastį, naudinga pagalba iš šalies. Profesionalaus psichologo konsultacija padeda atrasti atsakymą savyje, kuris dažniausiai susijęs su vidiniais prieštaravimais – prieštaringais jausmais, norais, baimėmis ir jo sprendimo kelią.

02.

Psichoterapija gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Sesijos vyksta vieną arba du kartus per savaitę. Psichoterapijos metu klientas pasiekia gilesnių, žymesnių asmenybės pasikeitimų, atskleidžiama, kokį poveikį asmens vidinis pasaulis daro kasdieniam gyvenimui. Ilgai trunkančiuose psichoterapiniuose santykiuose atsiskleidžia asmens neįsisąmoninti konfliktai, jausmai, elgesio ir bendravimo būdai. Psichoterapijoje jie yra iš naujo patiriami, išgyvenami ir išsprendžiami. Psichoterapijos rezultatas gali būti išnykę simptomai, gebėjimas užmegzti ir palaikyti gerus santykius, gebėjimas gerai suprasti ir kontroliuoti savo jausmus, vidinė laisvė.

03.

Grupinė psichoterapija - efektyvus psichoterapijos metodas, kuriame padedamas specialisto, klientas problemas sprendžia žmonių grupėje, pasinaudodamas jų patirtimi. Nepaisant to, kad pagrindiniu darbo įrankiu yra grupė šio metodo tikslas yra padėti individualiam pacientui.

 

Grupinė psichoterapija nėra atskira psichoterapijos dalis, ji remiasi skirtingais teoriniais metodais (geštalto psichoterapija, humanistine psichoterapija, psichodinamine kryptimi, ir t. t).

Grupinė dinamika tai viena iš pagrindiniu grupinės psichoterapijos koncepcijų. Grupinė dinamika tai santykių ir sąveikų rinkinys, kuris susidaro tarp grupės dalyvių, įskaitant ir grupės psichoterapeutą.

Patirtis, kurią įgyja dalyvis psichoterapinėje grupėje, lengvai pritaikoma kasdieniniame gyvenime. Žmogus tampa atsipalaidavęs, pasitikintis savimi. Dalyvavimas grupinėje terapijoje gali būti pirmu žingsniu į naują ir sąmoningą gyvenimą.

04.

Tai yra videokonsultacijos. Toks būdas yra naudingas tiems, kurie neturi galimybių apsilankyti psichologo kabinete ir pasikalbėti su juo gyvai, išvykus laikinai ar gyvenant kitame mieste ar užsienyje.

bottom of page